О.П. Подцерковный принял участие в круглом столе «Судебная реформа в Украине во времена великих изменений»

Професор О.П.Подцерковний 2 жовтня 2014 р. у м. Києві прийняв участь в круглому столі на тему: «Судова реформа в Україні в часи великих змін» , що проходив по ініціативі щотижневого професійне видання «Юридична газета» разом з юридичним факультетом Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Професор Подцерковний виступив з доповіддю: Перспективи судового реформування та доцільності ліквідації спеціалізованих судів в Україні.

foto_opp_2014 (1)foto_opp_2014 (2)

foto_opp_2014 (3)foto_opp_2014 (4)

В круглому столі взяли участь також Богдан Львов, голова Вищого господарського суду України, Лілія Григор’єва, суддя Верховного суду України, Михайло Цуркан, суддя Вищого адміністративного суду України, Алла Лесько, суддя Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних і кримінальних справ, представники адвокатських об’єднань та практикуючі юристи, представники ЗМІ.

 Усі учасники круглого столу, крім представників Верховного суду, виступили за збереження судової спеціалізації та необхідність зваженого підходу до судової реформи, виходячи із мети повернення довіри до судів, а не руйнування позитивних напрацювань у судовій системі.

Добавить комментарий